2014-06-18
Kategorija(-os): Skanu kaip namie
3

Traškūs ir nesustabdomi

traskiai

 

Beveik tokie, kaip jūsų mylima futbolo komanda! Tai juos dažniausiai galite užuosti eidami pro mūsų kepyklėlę, ir tai jie tampa mėgstamiausiu užkandžiu visiems susėdus priešais televizorių ar lauke, maloniai saulės šildomoje terasoje.

 

Mūsų sėklų traškiai – tai ne šiaip keptos duonos riekės. Jiems iškepti naudojame plonytes „Mon Ami“ sėklų duonos riekeles, kiekvieną jų kruopščiai ištriname šviežiu pjaustytu česnaku ir pabarstome jūros druska – visai kaip namuose. Malonios tekstūros, smagiai lūžtantys šviesios ruginės sėklų duonos traškiai niekada nebus karstelėję – aliejų jiems kepti naudojame tik vieną kartą.

Sezamo, saulėgrąžų sėklos, linų sėmenys, pilno grūdo ruginiai miltai – tai tik dalis maistingų, visavertei mitybai reikalingų medžiagų, iš kurių kepama sėklų duona, virstanti gardžiųjų traškių pagrindu. Šios naudingos ląstelienos kupinos riekelės nėra prisisiurbusios aliejaus, o jų skonis toks intensyvus, kad traškiais norisi gardžiuotis lėtai ir pasimėgaujant. Taip, jiems sunku atsispirti, ir tai gerai: jeigu jau mėgautis, tai mėgautis tuo, kas geriausia.

3 komentaras(-ai)
Parašykite komentarą
 1. Nomeda2015-07-11 5:30 pm

  Sveiki,

  mes prekiausime Granatų festivalyje, turėsime 24 prekybos vietas. Domina sėklų traškiai. Gal galėtumėte atsiųsti pasiūlymą?

  Ačiū

 2. Juta2016-08-16 3:02 pm

  Labai skanu.Kur nusipirkti?

 3. Justina2017-12-06 3:50 am

  Sveiki,

  Nesenai paragavau. Skonis fantastiškas ir tikrai nereikia “dantų laužyti”. O gal kur nors galima pasiskaityti jų maistinę/energetinę vertę?
  Ačiū

Parašykite komentarą
Privalomi laukai pažymėti *

Vardas *
El. pašto adresas *
Žinutė *