2014-03-08
Kategorija(-os): Skanu kaip namie
2

Jums ir jūsų bičiuliams: varškės-obuolių pyragas

obuoliu pyragas

Vargu ar rasime kitą tokį populiarų kepinį kaip obuolių pyragas: vienokį ar kitokį jo receptą atmintinai moka kiekvienas save gerbiantis virtuvės meistras. Tačiau kaip jums skamba iššūkis: sukurti tokį obuolių pyragą, kurį pamėgtų net ir tie, kurie nemėgsta obuolių? Štai tokį tikslą užsibrėžėme kurdami savo Varškės-obuolių pyragą, kurį mūsų klientai pamilo nuo pirmo kąsnio.

 

Eksperimentai, bandymai, ragavimai, mūsų kepėjų ir klientų degustacijos truko kelis mėnesius – kol sukūrėme unikalų receptą, kuriame susipynė visa puokštė turtingų skonių. Kaip visada, nesekėme niekieno pėdomis, o pasikliovėme tik savo skoniu ir išlikome originalūs bei ištikimi aukščiausios kokybės produktams.

 

 

Tik paklausykite: sviestinėje sluoksniuotoje tešloje įsupti karamelėje troškinti, kubeliais pjaustyti ūkininkų obuoliai be žievelės, medus, varškė su baltuoju šokoladu, pagardinta šviežiai įtarkuotomis apelsinų žievelėmis. Ir visa tai dosniai aplieta karamele. Skamba kaip šis tas daugiau nei obuolių pyragas? Taip ir yra.

 

 

Jaukiai naminės išvaizdos, maždaug kilogramą sveriančio varškės-obuolių pyrago pakaks bent aštuoniems žmonėms – susėskite su visa šeima, ragaukite mūsų su meile sukurto skonio ir dalinkitės juo su bičiuliais. Ragaukite dar ir dar kartą: kaip ir bet kurio kito namuose kepto maisto, šio pyrago skonis kaskart gali lengvai kisti. Tai priklauso ir nuo obuolių, kurie gali būti vieną kartą sultingesni, kitą kartą sausesni, saldesni ar rūgštesni, ir net nuo apelsinų žievelių – kartais jose daugiau aromatinių aliejų, kartais – mažiau. Taip ir turi būti, nes tai – gyva, nes tai – tikra. Kaip ir visas mūsų kepamas maistas.

 

 

2 komentaras(-ai)
Parašykite komentarą
  1. Lidija2014-08-25 10:51 am

    Sveiki, sunus atveze paragauti varskes obuoliu bei varskes -vysniu pyrago is Kauno “Mon Ami” kepykleles.
    Buvau labai maloniai nustebinta ju skoniu – puiku. Gaila,kad Klaipedoje nera tokios kepykleles…. Geriausios Jums kloties.
    Su pagarba Jusu pyragu “fanas” :) Lidija.

  2. Andrius2016-09-11 2:30 pm

    Sveiki, dėkingas už malonų aptarnavimą Bieliūnų g.1.,pardavėjai Vidai.Viskas šviežia ir skanu.

Parašykite komentarą
Privalomi laukai pažymėti *

Vardas *
El. pašto adresas *
Žinutė *